KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15086391

nr 1508 6391

Pastell

Oidentifierad konstnär. Signerad, omkring 1900. Bildmått: 18x31 cm, yttermått inklusive ram: 37x50 cm

Utrop:

600 kr

måndag 12 december 2022
kl 19:55:32